İletişim Bilgileri

KALE YAPI MALZEMELERİ İNŞAAT İHRACAT LİMİTED ŞİRKETİ TOPTAN VE PAREKENDE SATIŞ

  • Yetkili Kişi: Süleyman KALACOŞ
  • Telefon numarası: +90 (216) 396-61-65
  • Adres: fevzi çakmak mah. inönü cad. anibal sok. no 20 a üst kaynarca pendik yanyol petrol ofisi arkası, PENDİK, İstanbul, 34899, Türkiye

Çalışma Saatleri

Sitedeki güncellemeler
FİXKİM DERZ DOLGU 20 KG (BEYAZ)

FİXKİM DERZ DOLGU 20 KG (BEYAZ)

TANIM Çimento esaslı, yüksek performanslı, tek bileşenli, kolay işlenen, esnek, pürüzsüz yüzey oluşturan, 3- 6 mm. ’lik derzlerde kullanılan derz dolgusu harcıd
stokta var
25 TL/paket
  • Sipariş miktarı 72 paket veya daha fazla ise birim fiyatı 22 TL/paket
  • Sipariş miktarı 288 paket veya daha fazla ise birim fiyatı 20 TL/paket
  • Sipariş miktarı 720 paket veya daha fazla ise birim fiyatı 18,50 TL/paket
Satın Al
Ödeme ve Teslimat Şartları Çalışma Saatleri
İletişim Bilgileri
  • Yetkili Kişi: Süleyman KALACOŞ
  • Telefon numarası: +90 (216) 396-61-65
  • Adres: fevzi çakmak mah. inönü cad. anibal sok. no 20 a üst kaynarca pendik yanyol petrol ofisi arkası, PENDİK, İstanbul, 34899, Türkiye
Ürün ile ilgili detaylı bilgi

TANIM
Çimento esaslı, yüksek performanslı, tek bileşenli, kolay işlenen, esnek, pürüzsüz yüzey oluşturan, 3- 6 mm. ’lik derzlerde kullanılan derz dolgusu harcıdır.

UYGULAMA ALANLARI
İç mekanlarda, yatayda ve düşeyde, granit, seramik, fayans, mermer, taş ve benzeri kaplama malzemelerinin 6 mm. genişliğe kadar olan derz aralarının doldurulmasında kullanılır.

YÜZEY HAZIRLIĞI
Homojen bir renk ve kuruma sağlayabilmek için, derz uygulamasından önce, derz boşlukları arasında bulunabilecek toz, talaş, inşaat çimento artıkları vb. ince bir çubuk kullanılarak kazınıp, fırça ile temizlenmelidir. Özellikle duvarlarda, uygulama öncesinde derz boşlukları nemlendirilmelidir. Seramiklerin uygulama sırasında oynamamaları için iyice yapışmış olmalarına, dolayısıyla yapıştırıcının tam olarak kurumasına dikkat edilmelidir.

UYGULAMA ŞARTLARI
Uygulama sırasında ortam sıcaklığının +5 °C ile +35 °C arasında olmasına dikkat edilmelidir. Donmuş, erimekte olan veya 24 saat içerisinde don tehlikesi olan yüzeylerde uygulanmamalıdır. Direkt güneş, veya kuvvetli rüzgar altında uygulanmamalıdır. Fayans döşeme işlemi derz uygulamasından 48 saat önce tamamlanmış olmalıdır.

UYGULAMA
Ortalama 7,2-8 litre kadar su ile 20 kg.’lık Fixkim Flex Derz Dolgu Harcı , tercihen düşük devirli bir mikser veya mala ile topak kalmayacak şekilde iyice karıştırılır. Derz dolgu harcı 5 dk. dinlendirildikten sonra, uygulama öncesinde 1-2 dakika tekrar karıştırılır. Harç, sert kauçuk uçlu çekpas veya sert kauçuk tabanlı derzer yayma malası ile derz boşluklarına doldurulur. Boşlukların iyice doldurulabilmesi için, mala derzlere önce paralel sonra çapraz çekilmelidir. Harcın yüzey üzerindeki fazlalığı yumuşak uçlu bir spatula veya nemlendirilmiş sünger uçlu spatula ile sıyrılır. Ortam sıcaklığına göre 15-30 dakika beklendikten sonra nemli bir sünger ile silinerek, yüzeyde kalabilecek ince derz tabakası iyice temizlenmelidir. Yüzey düzgünleştirme ve temizleme işlemi, kuru bir bez yardımıyla derz dolgu harcı yaş iken yapılmalıdır.

UYARILAR
Hazırlanan harç içerisine hiçbir malzeme (kireç, çimento, alçı vb.) ilave edilmemelidir. Kullanım süresi geçmiş harçlar, su veya kuru harç ile karıştırılıp tekrar kullanılmamalıdır. Uzun süre güneşe maruz kalmış çok sıcak veya donmuş yüzeylere uygulama yapılmamalıdır. Ahşap kaplamalarda, metal kaplamalarda ve neme maruz yüzeylerde uygulanamaz. Belirtilen uygulama yüzeyi ve kullanma talimatı dışına çıkmayınız. Solumayınız, göze temasında bol su ile yıkayınız, gerekirse doktora başvurunuz. Çimento esaslı malzeme olduğundan uygulama esnasında eldiven kullanılmalıdır. Ambalajlı ürün nemli ortamlarda saklanmamalıdır.

DEPOLAMA
Orjinal ambalajında en fazla 10 kat istif le, kuru ve nemsiz bir ortamda 8 ay süreyle saklanmalıdır. Torba açıldıktan sonra 7 gün içerisinde tüketilmesi önerilir.

SAĞLIK ve EMNİYET
Deri ve göz temasından kaçınılmalıdır. Depolama ve uygulama sırasında mutlaka eldiven kullanılmalıdır.
NOT: 10 PALET ÜSTÜNDE KARMA BAŞKA YAPIŞTIRICI DOLGU ÜRÜNLERİNDEN KARMA YAPILIR TOPTAN FİYATI UYGULANIR MAL ÇIKIŞINDA

Sipariş bilgileri
  • Fiyat: 25 TL/paket
Ticiz.com'un rehber kategorisi: İstanbul'daki İnşaat yapıştırıcısı
Oluşturma tarihi: 11.11.2015 17:01
Düzenleme tarihi: 11.11.2015 17:01